Chat with us, powered by LiveChat
+38(095)7887799
  • +38(095)7887799

Elastikfarbe Nanofarb — Гумова фарба база TR, 6 кг

1 2 3 4 5
Арт. 4820198591083TR

1 218 uah.

($30.07, € 27,80)

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

Галузь застосування

Високоеластична акрилова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Призначена для захисного та декоративного фарбування шиферу, черепиці, профнастилу, оцинкованої сталі, алюмінію, загрунтованого чорного металу, бетонних, піно- та газобетонних, цегляних, оштукатурених, зашпакльованих поверхонь, а також для фанери, ДСП, ЦСП, ДВП гіпсокартонних поверхонь, поверхонь, обклеєних шпалерами Відмінно підходить для фарбування фасадів будівель, цегляних та кам'яних кладок, стовпів, цоколів, металевих водостічних труб та жолобів, огорож, приміщень комунального харчування, кухонь, коридорів, стін ванних кімнат.

Властивості

  • високоеластична, з гарною адгезією до багатьох поверхонь
  • атмосферостійка
  • легко наноситься і швидкосохнуча
  • волого-брудовідштовхувальна
  • ефект самоочищення

Фасування

  • БАЗА (А): 1,2 кг; 3,0 кг; 6,0 кг; 12,0 кг; 20 кг.
  • БАЗА (С): 1,2 кг; 3,0 кг; 6,0 кг; 12 кг.

Зберігання

Зберігати та транспортувати у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Бережіть від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання у герметично закритій упаковці – 24 місяці. Не допускається зберігання у розведеному стані. Вологі робочі інструменти очистити від залишків фарби, ретельно промити водою.

Спеціалізована акрилова дисперсія, пігменти, функціональні домішки, мінеральні наповнювачі, вода.

Колір

  • Білий, база (А)
  • RAL: 9005 чорний; 7024 сірий графіт; 5005 темно-синій; 6005 зелений; 8017 шоколадний.

Ступінь глянцю матовий під кутом 60° та 85 (ENISO 2813)

Водопроникність низька (W3, <= 0,1 кг/м2год0,5)

Паропроникність висока (V1, SdH2O<0,14м)

Щільність 1,55 г/см ± 0,03

Витрата

Залежно поверхні 100-200 г/м2. Витрата відповідно збільшується на шорстких поверхнях, тому точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Нанесення

Перед використанням добре перемішати. Для регулювання консистенції матеріал можна розбавляти. Якщо матеріал розбавити надто сильно, це може вплинути на властивості (покриваність, колір, стабільність). Нанесення пензлем, валиком чи розпорошенням. Нанесення валиком: для стандартного нанесення валиком ми рекомендуємо внутрішній валик малярний з висотою ворсу 12 мм. Для досягнення найкращого результату на гладких поверхнях при нанесенні валиком ми рекомендуємо обробку відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Таким чином можна зменшити ризик утворення структури поверхні, слідів завитків та блиску поверхні. Нанесення слід виконувати "мокрій по мокрому", щоб уникнути напливів. Наносити шар фарби в одному напрямку. Нанесення розпилюванням: фарбу розвести водою відповідно до в'язкості розпилення. Зверніть увагу на інформацію від виробника пристрою. Для рівномірного оброблення поверхні ми рекомендуємо повторно накатати поверхню. Кут розпилення: 50 °; Сопло 0,018 - 0,021"; тиск упорскування: 120-180 бар. Обробка кутів: спочатку нанесіть фарбу в кути та краї стелі за допомогою кисті та невеликого валика. Потім обробіть великі ділянки валиком. Використовуйте відповідний малярний валик для внутрішнього використання. , обробляйте велику ділянку без перерви, кожного разу наносите спочатку 2-3 шари зверху вниз, потім розподіліть нанесену фарбу впоперек і нарешті знову нанесіть її зверху вниз, так ви досягнете найкращих результатів, наносячи колір навхрест, виконуйте всі роботи без сильного тиску на інструмент. Виберіть малярний валик із середнім ворсом для шпалер і гладких або тонко структурованих поверхонь Для грубо структурованих поверхонь рекомендується використовувати валик з довгим ворсом. висихання. Розпилення за допомогою обладнання низького тиску (HVLP): розбавте продукт 5% води. Під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Ви можете досягти оптимального результату, особливо на гладких поверхнях, прокочуючи поверхню відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Наносите фарбу рівними рухами та уникайте перерв у зоні розпилення. Роботи вести при температурі основи та повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарби на поверхні під впливом прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Забарвлені поверхні захищати від впливу опадів до повного висихання фарби щонайменше доби.

Калькулятор расхода

0 kg.