Chat with us, powered by LiveChat
+38(095)7887799
  • +38(095)7887799

Mattlatex Nanofarb — Інтер'єрна акрилова латексна фарба миюча, 4.2 кг

1 2 3 4 5
Арт. 4820198590468

478 uah.

($11.80, € 10,91)
531 uah.

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

Галузь застосування

Високоякісна латексна водно-дисперсійна матова фарба для внутрішніх робіт. Рекомендована для використання: по бетону, клінкерній штукатурці, штукатурці та гіпсовим поверхням, на гіпсокартон, фактурні та скловолокнисті шпалери всередині приміщень, а також ДВП, ДСП, QSB. Якісне покриття та економна витрата фарби дозволяють використовувати її на будівельних майданчиках будь-якої складності, що вимагають постійного вологого прибирання та прибирання з дезінфікуючими засобами: лікарні, дитячі заклади, заклади харчування, спортзали, торгово-розважальні комплекси, виробничі будівлі, офіси, сходові клітини), а також для поновлення старих, але міцно прикріплених водно-дисперсійних покриттів. Фарба легко миється, не виділяє шкідливих речовин, стійка до миття та стирання. Не містить розчинників, розбавляється водою.

Властивості

  • поліпшена формула водостійкості
  • паропроникна
  • призначена для приміщень із високою вологістю
  • стійка до стирання
  • максимальна простота використання
  • мінімізовані викиди, без розчинників та пластифікаторів

Фасування

БАЗА (А): 1,4 кг; 4,2 кг; 7,0 кг; 14 кг; 20 кг

БАЗА (С): 1,1 кг; 5,5 кг; 11кг

Зберігання

Зберігати та транспортувати у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Бережіть від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання у герметично закритій заводській упаковці – 24 місяці. Не допускається зберігання у розведеному стані. Вологі робочі інструменти очистити від залишків фарби, ретельно промити водою.

Акрилова дисперсія, неорганічні пігменти, діоксид титану, наповнювачі, вода, карбонат кальцію, добавки.

Колір

Білий (база А)

Ступінь глянцю

Матовий під кутом 60° та 85 (ENISO 2813)

Щільність

1,57 г/см ± 0,03

Вологе стирання

1 клас стійкості до стирання відповідно до DIN 53778 (ISO 11998)

Витрата

Залежно від поверхні 135-175 г/м2. Витрата відповідно збільшується на шорстких поверхнях, тому точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Нанесення

Перед використанням добре перемішати. Для регулювання консистенції матеріал можна розбавляти. Якщо матеріал розбавити надто сильно, це може вплинути на властивості (покриваність, колір, стабільність). Нанесення пензлем, валиком чи розпорошенням. Нанесення валиком: для стандартного нанесення валиком ми рекомендуємо внутрішній валик малярний з висотою ворсу 12 мм. Для досягнення найкращого результату на гладких поверхнях при нанесенні валиком ми рекомендуємо обробку відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Таким чином можна зменшити ризик утворення структури поверхні, слідів завитків та блиску поверхні. Нанесення слід виконувати "мокро по мокрому", щоб уникнути напливів. Наносити шар фарби в одному напрямку. Нанесення розпилюванням: фарбу розвести водою відповідно до в'язкості розпилення. Зверніть увагу на інформацію від виробника пристрою. Для рівномірного оброблення поверхні ми рекомендуємо повторно накатати поверхню. Кут розпилення: 50 °; Сопло 0,018 - 0,021"; тиск упорскування: 120-180 бар. Обробка кутів: спочатку нанесіть фарбу в кути і краї стелі за допомогою кисті та невеликого валика. Потім зробіть великі мазки валиком. Використовуйте відповідний малярний валик для внутрішнього , обробляйте ділянку без перерви Кожного разу наносите спочатку 2-3 шари зверху вниз, потім розподіліть нанесену фарбу впоперек і нарешті знову нанесіть її зверху вниз.Так ви досягнете найкращих результатів, наносячи колір навхрест. Малярний валик із середнім ворсом для шпалер і гладких або тонко структурованих поверхонь Для грубо структурованих поверхонь рекомендується використовувати валик з довгим ворсом.Кути і краї найкраще наносити плоским пензлем. Розпилення за допомогою обладнання низького тиску (HVLP): розбавте продукт 10% води. Під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Ви можете досягти оптимального результату, особливо на гладких поверхнях, прокочуючи поверхню відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Наносите фарбу рівними рухами та уникайте перерв у зоні розпилення.

Калькулятор расхода

0 kg.