+38 (068)0646824
  • +38 (068) 0646824

Brilliant Nanofarb — Декоративна перламутрова фактурна штукатурка, 5кг

1 2 3 4 5
Арт. Bril5

0 uah.

($0.00, € 0,00)

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

NANOFARB «BRILLIANT»

Декоративна перламутрова фактурна штукатурка «BRILLIANT». Завдяки наявності у складі перламутрових мікрочастинок і мармурових нано частинок, дозволяє створювати оригінальні мерехтливі ефекти при декоруванні різних поверхонь інтер'єру. Може змінювати відтінки залежно від освітлення і кута падіння світла.

Особливості

Фактурна шорстка структура покриття, відмінно приховує дрібні дефекти поверхні. Залежно від техніки нанесення, можна отримати різноманітні малюнки. Особливо ефектно матеріал виглядає при попаданні на нього великої кількості світла, а також на великих площах: коридорах, сходових клітках, віталень, залів, спалень і т.і. NANOFARB «BRILLIANT» кольорується в різноманітні відтінки із застосуванням як машинного тонування, так і за допомогою барвників в тюбиках. Перед нанесенням декоративної штукатурки NANOFARB «BRILLIANT» на сильно вбираючи пористі поверхні, необхідно нанести акрилову ґрунтовку NANOFARB «Аqua-primer» у розведеному вигляді (1:5). Обов’язково нанести адгезіоний грунт NANOFARB «Primer». Після повного висихання фарби, можна наносити перламутрове покриття NANOFARB «BRILLIANT» в один або два шари, гладилкою з нержавіючої сталі або пластику, валиком чи пензлем.

Розріджувач

Вода (до 5%)

Сфера застосування

Стіни, стелі всередині приміщень

Інструменти

Гладилка з нержавіючої сталі або пластику, валик, пензель зі штучним ворсом, пульверизатор. Очищення інструментів: проточна вода.

Спосіб нанесення

Перший шар наносимо «на здир», на першому шарі допускається стикування матеріалу і хаотичне нанесення без малюнка, другий шар наносимо в товщину зерна, не залишаючи стиків, при підсиханні розгладжуємо матеріал. Можна закручувати по техніці «Марсельській віск» або ж торцюванням створюючи дрібні острівці за принципом «Марморіно».

Важливо!

Перед застосуванням суміш ретельно перемішати. Роботи із нанесення проводити за температури повітря та робочої поверхні від + 10°С до + 35°С . Матеріал має густу та в‘язку консистенцію, тому може розводитися водою до 5%.

Витрати

250 - 350 г на кв. метр для гладких поверхонь (при одношаровому покритті)

Середня витрата з 5кг: 17 м2

Середня витрата з 10 кг: 33 м2

Фасування

5кг; 10кг.

Калькулятор расхода

0 kg.