+38 (068)0646824
  • +38 (068) 0646824

Microbeton Nanofarb — Штукатурка з ефектом бетону мармуру та ризних рельєфних структур, 15 кг

1 2 3 4 5
Арт. Mik15

0 uah.

($0.00, € 0,00)

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

NANOFARB «Microbeton»

Декоративна штукатурка NANOFARB «Microbeton» за допомогою якої можна імітувати натуральні покриття з полірованою глянсовою або матовою структурою: ефект бетону, під мармур, камінь травертин, ракушняк, а також створювати різноманітні рельєфні структури.

Особливості

Для нанесення штукатурки NANOFARB «Microbeton» необхідні такі інструменти: гладилка з нержавіючої сталі і шпатель, а також допоміжні щітки і структурні валики. Малюнок можна наносити в один або кілька шарів, залежно від обраного типу покриття. Характерний полірований вигляд, матеріал набуває після часткового підсихання і «ущільнення» його за допомогою гладилки. Особливістю цього матеріалу є можливість його полірування до дзеркального блиску. Перед нанесенням декоративної штукатурки NANOFARB «Microbeton» основа обов’язково повинна бути про ґрунтована за допомогою спеціальної ґрунтовки NANOFARB «Primer» , для того щоб створити «шорсткість» і збільшити адгезію (прилипання). Також, на сильно поглинаючих поверхнях (суха фінішна шпаклівка) рекомендується застосовувати акрилову ґрунтовку NANOFARB «Аqua-primer» що в поєднанні з NANOFARB «Primer» зробить ваше покриття міцним і довговічним.

Розріджувач

Вода

Сфера застосування

Стіни, стелі всередині приміщень

Інструменти

Шпатель, гладилка, щітка, структурний валик інше. Очищення інструментів: проточна вода.

Спосіб нанесення

Наносимо матеріал в шар 1.5 зерна, при підсиханні формуємо відлипи методом торцювання, при частковому підсиханні починаємо пригладжувати металічною гладилкою. Після повного висихання поліруємо до блиску.

Важливо!

Матеріал має густу та в’язку консистенцію, тому може розводитися водою до 5%.

Витрати

0,5 - 0,7 кг на кв. метр при одношаровому нанесенні

Середня витрата з 5 кг: 8 м2

Середня витрата з 15 кг: 25 м2

Фасування

5кг; 15кг

Калькулятор расхода

0 kg.