Структурна фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Дозволяє створювати на поверхні структуру з рівномірною зернистістю. Утворює паропроникне атмосферостійке покриття. Приховує дрібні нерівності поверхні. Призначена для декоративного оздоблення та надання рельєфу поверхні будівель та споруд по мінеральних поверхнях (бетонні основи, цементні штукатурки, цегла, поверхні, раніше пофарбовані водно-дисперсійними фарбами), а також для оздоблювальних робіт усередині приміщень (стіни сходових маршів, холів, офісів, ).
БАЗА (А),(С): 7,0 кг; 15,3 кг
Зберігати та транспортувати у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Бережіть від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання у герметично закритій заводській упаковці – 24 місяці. Не допускається зберігання у розведеному стані.
Акрилова дисперсія, карбонат кальцію, технологічні добавки, вода.
Білий (база А)
EN ISO 2813: не більше 10 GU при 85° (матовий)
(1,53± 0,030) г/см³
Висока (V1, SdH2O<0,14м)
Залежно від поверхні 0,8-1,5 кг/м2. Витрата відповідно збільшується на шорстких поверхнях, тому точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.
Перед використанням добре перемішати. Для регулювання консистенції матеріал можна розбавляти. Якщо матеріал розбавити надто сильно, це може вплинути на властивості (покриваність, колір, стабільність). Обробка пензлем, валиком чи розпорошенням. Нанесення валиком: для стандартного нанесення валиком ми рекомендуємо внутрішній валик малярний з висотою ворсу 12 мм або структурним валиком. Нанесення слід виконувати "мокро по мокрому", щоб уникнути напливів. Наносити шар фарби в одному напрямку. Нанесення розпилюванням: фарбу розвести водою відповідно до в'язкості розпилення. Зверніть увагу на інформацію від виробника пристрою. Для рівномірного оброблення поверхні ми рекомендуємо повторно накатати поверхню. Кут розпилення: 50 °; Сопло 0,03 – 0,04; тиск упорскування: 150-180 бар. Обробка кутів: спочатку нанесіть фарбу в кути та краї стелі пензлем та невеликим валиком. Потім обробіть великі ділянки валиком. Використовуйте потрібний малярський валик для внутрішнього використання. Щоб уникнути видимих переходів, обробляйте велику ділянку без перерви. Виконуйте всі роботи без сильного тиску інструменту. Для грубо структурованих поверхонь рекомендується використовувати валик із довгим ворсом. Кути та краї найкраще наносити плоским пензлем. Під час невеликих перерв у роботі інструменти необхідно занурювати у фарбу, щоб запобігти їх висиханню. Розпорошення за допомогою обладнання низького тиску (HVLP): розбавте продукт 10% води. Під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Наносите фарбу рівними рухами та уникайте перерв у зоні розпилення. Роботи вести при температурі основи та повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарби на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Забарвлені поверхні захищати від впливу опадів до повного висихання фарби щонайменше доби.