+38 (068)0646824
  • +38 (068) 0646824

Silacryl Nanofarb — Фасадна силіконова фарба, 10 л

1 2 3 4 5
Арт. sal10

2 592 uah.

($70.88, € 65,93)

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

Галузь застосування

Акрил-силоксанова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Для захисту фасаду від вологи та створення оптимальної паропроникності. Силікон у складі сприяє вологостійкості покриття. Для фасадних робіт з бетону, газобетону, штукатурці, цегляній кладці, цементних підставах та ін.

Властивості

  • підвищений ступінь міцності та атмосферостійкості
  • підвищені водовідштовхувальні властивості, з "ефектом лотоса"
  • висока покриваність
  • з ефектом самоочищення
  • тонується у насичені кольори

Фасування

БАЗА (А): 1л; 2,5л; 5л; 10л

База (С): 0,9л; 2,25л; 4,45л; 9л

Зберігання

Зберігати та транспортувати у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Бережіть від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання у герметично закритій заводській упаковці – 24 місяці. Не допускається зберігання у розведеному стані. Вологі робочі інструменти очистити від залишків фарби, ретельно промити водою.

Акрилова дисперсія, емульсія силоксанової смоли, карбонат кальцію, тальк, діоксид титану, технологічні добавки, вода.

Колір

Білий (база А)

Ступінь глянцю

Не більше 10 GU при 85°, (матовий) EN ISO 2813

Щільність

(1,53± 0,030) г/см³

Паропроникність

Висока (V1, SdH2O<0,14м)

Водопроникність

Низька (W3, <= 0,1 кг/м2ч0,5)

Витрата

Залежно від субстрату 100-140г/м2. Витрата відповідно збільшується на шорстких поверхнях, тому точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Нанесення

Перед використанням добре перемішати. Для регулювання консистенції матеріал можна розбавляти. Якщо матеріал розбавити надто сильно, це може вплинути на властивості (покриваність, колір, стабільність). Нанесення валиком: для стандартного нанесення валиком ми рекомендуємо внутрішній валик малярний з висотою ворсу 12 мм або структурним валиком. Таким чином можна зменшити ризик утворення структури поверхні, слідів завитків та блиску поверхні. Нанесення слід виконувати "мокро по мокрому", щоб уникнути напливів. Наносити шар фарби в одному напрямку. Нанесення розпилюванням: фарбу розвести водою відповідно до в'язкості розпилення. Зверніть увагу на інформацію від виробника пристрою. Для рівномірного оброблення поверхні ми рекомендуємо повторно накатати поверхню. Кут розпилення: 50 °; Сопло 0,018 - 0,021"; тиск упорскування: 120-180 бар. Обробка кутів: спочатку нанесіть фарбу в кути і краї стелі пензлем і невеликим валиком. Потім обробіть великі ділянки валиком. Використовуйте відповідний малярський валик для внутрішнього використання. велику ділянку без перерви Завжди наносите спочатку 2-3 шари зверху вниз, потім розподіліть нанесену фарбу поперек і нарешті знову нанесіть її зверху вниз, так ви досягнете найкращих результатів, наносячи колір навхрест, виконуйте всі роботи без сильного тиску на інструмент. рекомендується використовувати валик з довгим ворсом.Кути і краї найкраще наносити плоским пензлем Під час невеликих перерв у роботі інструменти необхідно занурювати в фарбу, щоб запобігти їх висиханню. Під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Ви можете досягти оптимального результату, особливо на гладких поверхнях, прокочуючи поверхню відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Наносите фарбу рівними рухами та уникайте перерв у зоні розпилення. Роботи вести при температурі основи та повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарби на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Забарвлені поверхні захищати від впливу опадів до повного висихання фарби щонайменше доби.

Калькулятор расхода

0 kg.