+38 (068)0646824
  • +38 (068) 0646824

Ekofassad Nanofarb — Акрилова фасадна фарба, 1.4 кг

1 2 3 4 5
Арт. efl1

129 uah.

($3.53, € 3,28)

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

Галузь застосування

 Високоякісна акрилова водно-дисперсійна матова фарба підвищеної білизни з високими атмосферостійкими та захисними властивостями, стійка до миття водою. Застосовується для робіт з бетону, цегли, штукатурки, гіпсокартону, ДСП та інших поверхонь. Не містить токсичних компонентів. Дозволяє поверхні "дихати".

Властивості

  • ідеальна для економного ремонту
  • світлостійка
  • атмосферостійка

Фасування

1,4 кг; 4,2 кг; 7,0 кг; 14 кг; 20 кг

Зберігання

Зберігати та транспортувати у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Бережіть від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання у герметично закритій заводській упаковці – 24 місяці. Не допускається зберігання у розведеному стані. Вологі робочі інструменти очистити від залишків фарби, ретельно промити водою.

Акрилова дисперсія, неорганічні пігменти, діоксид титану, наповнювачі, вода, кальцій карбонат, добавки.

Колір

Білий

Ступінь глянцю

Матова, під кутом 60° та 85 (EN ISO 2813)

Водопроникність

Середня (W2, >0,1 кг/м2год0,5)

Щільність

(1,55 ± 0,030) г/см³

Паропроникність

Висока (V1, SdH2O<0,14м)

Витрата

Залежно поверхні 150-200 г/м2. Витрата відповідно збільшується на шорстких поверхнях, тому точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Нанесення

Перед використанням добре перемішати. Для регулювання консистенції матеріал можна розбавляти. Якщо матеріал розбавити надто сильно, це може вплинути на властивості (покриваність, колір, стабільність). Нанесення пензлем, валиком чи розпорошенням. Нанесення валиком: для стандартного нанесення валиком рекомендуємо малярний валик з висотою ворсу 12 мм. Для досягнення найкращого результату на гладких поверхнях при нанесенні валиком ми рекомендуємо обробку відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Таким чином можна зменшити ризик утворення структури поверхні, слідів завитків та блиску поверхні. Нанеси слід виконувати "мокрій по мокрому", щоб уникнути напливів. Наносити шар фарби в одному напрямку. Нанесення розпилюванням: фарбу розвести водою відповідно до в'язкості розпилення. Зверніть увагу на інформацію від виробника пристрою. Для рівномірного оброблення поверхні ми рекомендуємо повторно накатати поверхню. Кут розпилення: 50 °; Сопло 0,018 - 0,021"; тиск упорскування: 120-180 бар. Обробка кутів: спочатку нанесіть фарбу в кути і краї стелі за допомогою кисті та невеликого валика. Потім обробіть великі ділянки валиком. Використовуйте відповідний малярський валик. Щоб уникнути видимих ділянку без перерви Кожного разу наносите спочатку 2-3 шари зверху вниз, потім розподіліть нанесену фарбу впоперек і нарешті знову нанесіть її зверху вниз, так ви досягнете найкращих результатів, наносячи колір навхрест, виконуйте всі роботи без сильного тиску на інструмент Виберіть малярський валик з середнім ворсом для гладких або тонко структурованих поверхонь Для грубо структурованих поверхонь рекомендується використовувати валик з довгим ворсом. Розпорошення за допомогою обладнання низького тиску (HVLP): розбавте продукт 10% води. Під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Ви можете досягти оптимального результату, особливо на гладких поверхнях, прокочуючи поверхню відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Наносите фарбу рівними рухами та уникайте перерв у зоні розпилення. Роботи вести при температурі основи та повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарби на поверхні під впливом прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Забарвлені поверхні захищати від впливу опадів до повного висихання фарби щонайменше доби.

Калькулятор расхода

0 kg.