Chat with us, powered by LiveChat
+38(095)7887799
  • +38(095)7887799

Quartz-grunt Nanofarb — Адгезійна ґрунтовка універсальна, 4.2 кг

1 2 3 4 5
Арт. 4820198590291

341 uah.

($8.22, € 7,55)

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

Галузь застосування

Вирівнювальна та адгезійна ґрунтовка для подальших покриттів усередині та зовні приміщень. Застосовується як адгезійне проміжне покриття на міцні оштукатурені, зашпакльовані, підготовлені бетонні, цегляні та інші мінеральні поверхні (зокрема систем утеплення) зовні та різні міцні поверхні всередині приміщень. Застосовують при оздобленні фасадів житлових, торгових, промислових, складських та інших споруд, а також усередині приміщень, зокрема з інтенсивним експлуатаційним навантаженням, перед нанесенням декоративних штукатурок та структурних фарб, підготовки захисно - армуючих шарів систем утеплення. Можна використовувати як самостійне покриття для тимчасової консервації фасадних поверхонь на зимовий період.

Властивості

  • утворює атмосферостійке шорстке покриття
  • забезпечує адгезію декоративних штукатурок та структурних фарб
  • має високу адгезію та пластичність
  • можливість створення незначних структурних покриттів (шаром до 1 мм)
  • тонується

Фасування

1,4 кг; 4,2 кг; 7,0 кг; 14 кг; 20,0 кг

Зберігання

Зберігати та транспортувати у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Бережіть від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання у герметично закритій заводській упаковці – 24 місяці. Не допускається зберігання у розведеному стані. Вологі робочі інструменти очистити від залишків фарби, ретельно промити водою.

Акрилова дисперсія, неорганічні пігменти, діоксид титану, наповнювачі, мармурова крихта, вода, добавки.

Колір

Білий

Товщина сухої плівки

мкм Е1, до 50

Найбільший розмір частинок, мкм

Середньозернисті (S2, 100-300)

Паропроникність

Висока (V1, SdH2O<0,14м)

Витрата

Залежно поверхні 250-350 г/м2. Витрата відповідно збільшується на шорстких поверхнях, тому точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Нанесення

Ретельно перемішайте безпосередньо перед використанням. Обробка щіткою макловиця, валик з довгим ворсом. Адгезійний грунт не розбавляти водой! Наносити мінімум в два шари в одному напрямку. При подальшому нанесенні кольорових покриттів з штукатурок Quarzgrund необхідно затонувати у відтінок фінішного покриття. Quarzgrund Nanofarb повинен повністю висохнути перед тим, як використовувати подальше оздоблення. При температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 65%, оброблена грунтом поверхня може піддаватися наступній обробці через 12 годин. При більш низькій температурі і високій вологості, час сушіння відповідно збільшується. Повна міцність і здатність сприймати механічні навантаження - через 28 год . Під час нанесення треба перемішувати матеріал кожні 40-45хв Нанесення розпиленням: грунт розвести водой відповідно до в’язкості розпилення( не більше 2%).Якщо матеріал розбавити занадто сильно, це може вплинути на властивості (наприклад, укривність, колір, стабільність). Зверніть увагу на інформацію від виробника пристрою. Для рівномірної обробки поверхні рекомендуємо наносити кілька шарів. Кут розпилення: 50°. Під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Наносьте грунт рівними рухами від кута до кута стіни та уникайте перерв у зоні розпилення. Період заґрунтованої великої ділянки однієї стіни до грунтування іншої стіни не повинен перевищувати більше ніж два тижні. Температура матеріалу, повітря та основи від +8°C до +30°C та відносної вологості повітря нижче 80%. Не наносити та не використовувати під прямими сонячними променями, під дощем, за сильно підвищеної вологості (мокрого туману), або сильного вітру, на гарячих основах тощо. У разі потреби використовувати захисний тент. Необхідно враховувати можливість появи нічних заморозків. Через підвищену вологість покриття руйнується передчасно. Довгостроковий ефект досягається тільки шляхом використання горизонтальної ізоляції.

Калькулятор расхода

0 kg.