Chat with us, powered by LiveChat
+38(095)7887799
  • +38(095)7887799

Betonokontakt Nanofarb — Адгезійна ґрунтовка універсальна, 14 кг

1 2 3 4 5
Арт. 4820198590246

1 166 uah.

($28.10, € 25,80)

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

Галузь застосування

Вирівнювальна та адгезійна ґрунтовка для подальших покриттів усередині та зовні приміщень. Для збільшення міцності зчеплення між мінеральними поверхнями та оздоблювальними матеріалами. Грунтовка призначена для надання мінеральним та іншим поверхням (щільний бетон, пористий бетон, цегла, цементно-вапняні штукатурки, гіпсокартон, ДВП, ДСП, керамічна плитка і т.д.) шорсткості, зменшення водопоглинання, знепилювання, а також збільшення зчеплення , шпаклівок, облицювання плиткою, при обробці фасадів або інтер'єрів декоративними матеріалами. Рекомендується застосовувати як ізоляційний розділовий шар між поверхнями з гіпсу та матеріалами на основі цементу.

Властивості

  • надає поверхні шорсткість
  • збільшує адгезію покриття до поверхні
  • для гіпсових, гіпсовапняних, вапняно-цементних та інших штукатурок
  • ефективна при облицюванні методом "плитка по плитці"
  • для внутрішніх та зовнішніх робіт
  • вологостійкий

Фасування

1,4 кг; 4,2 кг; 6,0 кг; 14 кг; 20кг

Зберігання

Зберігання та транспортування у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5 до +35 °С, у недоступному для дітей місці. Захищати від прямих сонячних променів та нагрівальних приладів. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій упаковці - 24 місяці. Зберігання у розведеному вигляді не допускається. Вологий інструмент слід очистити від залишків фарби, ретельно промити водою.

Акрилова модифікована дисперсія, неорганічні пігменти, діоксид титану, наповнювачі, мармурова крихта, вода, добавки.

Колір

Рожевий

Товщина сухої плівки, мкм

Е1, до 50

Найбільший розмір частинок, мкм

Середньозернисті (S2, 100-300)

Паропроникність

Висока (V1, SdH2O<0,14м)

Витрата

Залежно поверхні 250-350 г/м2. Витрата відповідно збільшується на шорстких поверхнях, тому точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Нанесення

Ретельно перемішайте перед використанням. Нанесення валиком: для стандартного нанесення валиком ми рекомендуємо внутрішній валик малярний з висотою ворсу 12 мм. Наносити шар ґрунтовки в одному напрямку. Нанесення розпиленням: зверніть увагу на інформацію від виробника пристрою. Для рівномірного оброблення поверхні ми рекомендуємо повторно накатати поверхню. Використовуйте потрібний малярський валик для внутрішнього використання. Щоб уникнути видимих переходів, обробляйте велику ділянку без перерви. Завжди наносити один шар зверху донизу. Виконуйте всі роботи без сильного тиску інструменту. Для грубо структурованих поверхонь рекомендується використовувати валик із довгим ворсом. Кути та краї найкраще наносити плоским пензлем. Під час невеликих перерв у роботі інструменти необхідно занурювати в ґрунт, щоб запобігти їх висиханню. Розпилення за допомогою обладнання низького тиску (HVLP): під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Наносите ґрунт рівними рухами та уникайте перерв у зоні розпилення. Роботи вести при температурі основи та повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити на поверхні під дією прямих сонячних променів, за сильного вітру, опадів. Забарвлені поверхні захищати від впливу опадів до повного висихання ґрунту не менше доби.

Калькулятор расхода

0 kg.