Chat with us, powered by LiveChat
+38(095)7887799
  • +38(095)7887799

Fassadenfarbe Nanofarb — Акрилова фасадна фарба база TR, 5.5 кг

1 2 3 4 5
Арт. 4820198590550TR

766 uah.

($18.46, € 16,95)
851 uah.

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

Галузь застосування

Атмосферостійка акрилова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Утворює водовідштовхувальне, вологостійке, еластичне та довговічне покриття. Стійка до вологого стирання. Призначений для фарбування фасадів будівель, пам'яток архітектури, а також для робіт у приморській зоні. Утворює зносостійке та вологостійке покриття. Придатна для фарбування цементної штукатурки, бетону, цегли, поверхонь систем теплоізоляції фасадів, а також з гіпсових основ, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB та OSB, фанері, дерева та шпалер всередині приміщень. Не містить розчинників.

Властивості

  • атмосферостійка
  • водовідштовхувальна
  • паропроникна
  • світлостійка
  • висококриваста

Фасування

БАЗА (А): 1,4 кг; 4,2 кг; 7,0 кг; 14 кг; 20 кг

БАЗА (С): 1,1 кг; 5,5 кг; 11кг

Зберігання

Зберігати та транспортувати у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Бережіть від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання у герметично закритій заводській упаковці – 24 місяці. Не допускається зберігання у розведеному стані. Вологі робочі інструменти очистити від залишків фарби, ретельно промити водою.

Акрилова дисперсія, неорганічні пігменти, наповнювачі, вода, кальцій карбонат, добавки.

Колір

Білий (база А)

Ступінь глянцю

Матовий під кутом 60° та 85 (ENISO 2813)

Водопроникність

Низька (W3, <= 0,1 кг/м2год0,5)

Паропроникність

Висока (V1, SdH2O<0,14м)

Витрата

145-180 г\м2, залежно від інструменту, методу нанесення та типу поверхні. На шорстких поверхнях витрата відповідно збільшується, при цьому точна витрата встановлюється пробним забарвленням на об'єкті.

Нанесення

Для регулювання консистенції матеріал можна розбавляти. Якщо матеріал розбавити надто сильно, це може вплинути на властивості (покриваність, колір, стабільність). Ретельно перемішайте перед використанням. Нанесення пензлем, валиком чи розпорошенням. Нанесення валиком: для стандартного нанесення валиком рекомендуємо малярний валик з висотою ворсу 12 мм. Для досягнення найкращого результату на гладких поверхнях при нанесенні валиком ми рекомендуємо обробку відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Таким чином можна зменшити ризик створення структури поверхні, слідів завитків та блиску поверхні. Нанесення слід виконувати "мокро по мокрому", щоб уникнути напливів. Наносити шар фарби в одному напрямку. Нанесення розпилюванням: фарбу розвести водою відповідно до в'язкості розпилення. Зверніть увагу на інформацію від виробникапристрої. Для рівномірного оброблення поверхні ми рекомендуємо повторно накатати поверхню. Кут розпилення: 50 °; сопло 0,018 - 0,021"; тиск упорскування: 120-180 бар. Обробка кутів: спочатку нанесіть фарбу в кути і краї стелі пензлем і невеликим валиком. Потім обробіть великі ділянки валиком. Використовуйте відповідний малярський валик для внутрішнього використання. велику ділянку без перерви Завжди наносите спочатку 2-3 шари зверху вниз, потім розподіліть нанесену фарбу впоперек і нарешті знову нанесіть її зверху вниз, так ви досягнете найкращих результатів, наносячи колір навхрест, виконуйте всі роботи без сильного тиску на інструмент Виберіть малярський валик з середнім ворсом для шпалер і гладких або тонко структурованих поверхонь Для грубо структурованих поверхонь рекомендується використовувати валик з довгим ворсом.Кути і краї найкраще наносити плоским пензлем. Розпорошення за допомогою обладнання низького тиску (HVLP): розбавте продукт 10% води. Під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Ви можете досягти оптимального результату, особливо на гладких поверхнях, прокочуючи поверхню відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Наносите фарбу рівними рухами та уникайте перерв у зоні розпилення. Роботи вести при температурі основи та повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарби на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Забарвлені поверхні захищати від впливу опадів до повного висихання фарби щонайменше доби.

Калькулятор расхода

0 kg.