Chat with us, powered by LiveChat
+38(095)7887799
  • +38(095)7887799

Quartz-grunt Nanofarb — Адгезійний ґрунт модифікований силіконом, 7 кг

1 2 3 4 5
Арт. 4820198590307Qg

696 uah.

($16.80, € 15,38)

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Гарантія якості

Вся продукція сертифікована

Повернення товару

На підставі закону України “Про захист прав споживачів”

Галузь застосування

Вирівнювальна та адгезійна силіконова ґрунтовка для покриттів всередині та зовні приміщень. Застосовують при обробці фасадів житлових, торгових, промислових, складських та інших споруд, а також усередині приміщень, зокрема з інтенсивним експлуатаційним навантаженням, перед нанесенням декоративних силоксанових або силіконових штукатурок та силоксанових структурних фарб ТМ NANOFARB, підготовки захисно-армаційних шарів систем утеплення. Можна використовувати як самостійне покриття для тимчасової консервації фасадних поверхонь на зимовий період.

Властивості

  • утворює атмосферостійке шорстке покриття
  • має високу адгезію та пластичність
  • висока покриваність забезпечує економічну витрату
  • надійний біо-захист
  • ефект самоочищення
  • забезпечує адгезію декоративних штукатурок на основі силоксану та силікону

Фасування

7,0 кг; 14 кг; 20,0 кг

Зберігання

Зберігати та транспортувати у герметичній фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С. Бережіть від дії прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання у герметично закритій упаковці – 24 місяці. Не допускається зберігання у розведеному стані. Вологі робочі інструменти очистити від залишків фарби, ретельно промити водою.

Акрилова дисперсія, модифікована силіконова смола ,неорганічні пігменти, діоксид титану, наповнювачі, мармурова крихта, вода, добавки.

Колір 

Білий

Товщина сухої плівки

мкм Е1, до 50

Найбільший розмір часток мкм

Середньозернисті (S2, 100-300)

Паропроникність

Висока (V1, SdH2O<0,14м)

Витрата

Залежно від поверхні 230-280 г/м2. Витрата відповідно збільшується на шорстких поверхнях, тому точна витрата визначається шляхом пробного нанесення на об'єкті.

Нанесення

Перед використанням добре перемішати. Для регулювання консистенції матеріал можна розбавляти. Якщо матеріал розбавити надто сильно, це може вплинути на властивості (покриваність, колір, стабільність). Нанесення, валиком чи розпиленням. Нанесення валиком: для стандартного нанесення валиком ми рекомендуємо внутрішній валик малярний з висотою ворсу 12 мм. Наносити шар ґрунтовки в одному напрямку. Нанесення розпиленням: ґрунт розвести водою відповідно до в'язкості розпилення. Зверніть увагу на інформацію від виробника пристрою. Для рівномірного оброблення поверхні ми рекомендуємо повторно накатати поверхню. Кут розпилення: 50 °. Використовуйте потрібний малярський валик для внутрішнього використання. Щоб уникнути видимих переходів, обробляйте велику ділянку без перерви. Завжди наносите 1 шар зверху донизу. Виконуйте всі роботи без сильного тиску інструменту. Для грубо структурованих поверхонь рекомендується використовувати валик із довгим ворсом. Кути та краї найкраще наносити плоским пензлем. Під час невеликих перерв у роботі інструменти необхідно занурювати в ґрунт, щоб запобігти їх висиханню. Розпилення за допомогою обладнання низького тиску (HVLP): розбавте продукт 10% води від маси. Під час розпилення забезпечте постійну відстань приблизно 20 см від поверхні. Рівномірне наведення розпилювача забезпечує рівномірну якість поверхні. Ви можете досягти оптимального результату, особливо на гладких поверхнях, прокочуючи поверхню відповідним малярним валиком для гладких поверхонь. Наносите ґрунт рівними рухами та уникайте перерв у зоні розпилення. Роботи вести при температурі основи та повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити на поверхні під дією прямих сонячних променів, за сильного вітру, опадів. Забарвлені поверхні захищати від впливу опадів до повного висихання ґрунту не менше доби.

Калькулятор расхода

0 kg.